Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty - příslušenství > Dálkové spouště >

PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica

PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica

Cena produktu PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica není známa.

 

Popis produktu PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica: PIXEL OPPILAS bezdrátová dálková rádiová spoušť RW-221 RS1 pro fotoaparáty Panasonic/Leica pixel rw-221 rs1 panasonic/leica Pixel Oppilas je rádiová dálková spoušť navržená tak, aby fotografům umo... > více informací


PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica - popis

nahoru

PIXEL OPPILAS bezdrátová dálková rádiová spoušť RW-221 RS1 pro fotoaparáty Panasonic/Leica pixel rw-221 rs1 panasonic/leica Pixel Oppilas je rádiová dálková spoušť navržená tak, aby fotografům umožnila pomocí vysílače dálkově ovládat veškeré funkce závěrky fotoaparátu, a to na vzdálenost až 300 m.Frekvence 2,4 GHz zaručuje ještě lepší výkon a vysokou odolnost proti rušení (oproti např. 433 MHz). Rádiový přenos signálu dovoluje použití i v prostředí, kde není možnost přímé viditelnosti (funguje i skrz stěnu). Vyměnitelný propojovací kabel dále rozšiřuje možnosti použití na další fotoaparáty, a to i rozdílných značek. Zapojuje se do konektoru pro příslušenství na určených jednookých zrcadlovkách. Tuto spoušť použijte i pro eliminaci rizika rozhýbání fotoaparátu při fotografování ze stativu a pro aktivaci dlouhých expozic. Funkce: * rádiové ovládání umožňující bezdrátově ovládat fotoaparát a spouštět závěrku ze vzdálenosti až 300 m * dvoupolohové tlačítko jako běžná spoušť – namáčknutím do poloviny zaostříte a domáčknutím fotíte * při připojení pomocí kabelu může fungovat i samostatně jako běžná drátěná spoušť (bez nutnosti vysílače) * jeden snímek, série snímků, dlouhá expozice v režimu „bulb“ a samospoušť s prodlevou 4 s * frekvence 2,4 GHz zaručuje ještě lepší výkon a vysokou odolnost proti rušení (oproti např. 433 MHz) * kompatibilní s většinou fotoaparátů na trhu * volitelný kabel dálkového ovládání pro různé typy fotoaparátů * vysílač i přijímač je napájen dvěma běžnými 1,5V mikrotužkovými bateriemi AAA (součást dodávky) * návod k obsluze v češtině * kompatibilní fotoaparáty:Panasonic DMC-GH2S, Panasonic DMC-GH2K, Panasonic DMC-GH2, Panasonic DMC-GH1K, Panasonic DMC-GH1, Panasonic DMC-GF2, Panasonic DMC-GF1, Panasonic DMC-G10, Panasonic DMC-G2R, Panasonic DMC-G2K, Panasonic DMC-G2A, Panasonic DMC-G2, Panasonic DMC-G1, Panasonic DMC-FZ100K, Panasonic DMC-FZ100, Panasonic DMC-FZ50S, Panasonic DMC-FZ50K, Panasonic DMC-FZ50, Panasonic DMC-FZ30S, Panasonic DMC-FZ30K, Panasonic DMC-FZ30, Panasonic DMC-FZ25, Panasonic DMC-FZ20S, Panasonic DMC-FZ20K, Panasonic DMC-FZ20, Panasonic DMC-FZ15, Panasonic DMC-LC1, Panasonic DMC-L10, Panasonic DMC-L1, Leica DIGILUX 3, Leica DIGILUX 2, Leica DIGILUX 1, Leica V-LUX 2, Leica V-LUX 1 * Pozn.: Ačkoliv výrobce uvádí dosah „jen“ 100 m, během testu byla spoušť funkční i na vzdálenost 300 m v přímé viditelnosti, což je skutečně špičkový výsledek a v tomto ohledu se jedná o jeden z nejlepších modelů ve své kategorii!

Výrobce Pixel
Druh Bezdrátové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Akumulátory k fotoaparátům nebo Ostatní fotopříslušenství, Nabíječky k fotoaparátům, Krytky.

Nejlevnější PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica akční ceny - Levné PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PIXEL Oppilas RW-221 RS1 Panasonic/Leica najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dálkové spouště.