Nikon WU-1b

Cena:

od 1 078 Kč do 1 609 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Nikon WU-1b: Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b je adaptér USB, který umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi D600 a „chytrými“ mobilními zařízeními. NIKON WU-1B Adaptér lze použít k přenosu snímků a videosekve... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem SOFTCOM.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SOFTCOM.cz popsal.
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem MALL.CZ, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem MALL.CZ popsal.
doprava zdarma
Do 10 dnů

Nikon WU-1b - popis

nahoru

Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b je adaptér USB, který umožňuje navázat bezdrátové spojení mezi D600 a „chytrými“ mobilními zařízeními. NIKON WU-1B Adaptér lze použít k přenosu snímků a videosekvencí přímo do telefonu smartphone nebo tabletu, resp. k dálkovému ovládání jednooké zrcadlovky pomocí „chytrého“ zařízení. S tímto adaptérem můžete bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, snadno přenášet snímky: nemusíte se připojovat k externímu přípojnému bodu Wi-Fi a adaptér je napájen z fotoaparátu. Ať již chcete odesílat snímky a videosekvence na chytré zařízení pro možnost jejich sdílení, nebo je přenášet z důvodu uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu, můžete tak činit zcela jednoduše. Adaptér rovněž umožňuje dálkové ovládání jednookých zrcadlovek**. Jde o praktické příslušenství například v případech, kdy chcete pořídit autoportrét nebo před fotografováním zkontrolovat obraz na rozměrnějším monitoru tabletu. Kompaktní bezdrátový mobilní adaptér pro digitální jednooké zrcadlovky vybavený připojením Wi-Fi. Umožňuje přímé propojení digitální jednooké zrcadlovky Nikon a telefonu smartphone nebo tabletu*. Napájení prostřednictvím fotoaparátu: nejsou nutné baterie. Snadný přenos dat: vysoce kvalitní snímky a videosekvence lze odesílat přímo z fotoaparátu na chytrá zařízení pro možnost jejich sdílení prostřednictvím sociálních sítí, přenos na webové servery pro sdílení a archivaci nebo pro odeslání e-mailem. Dálkové ovládání fotoaparátu**: adaptér WU-1b umožňuje ovládat fotoaparát prostřednictvím chytrých zařízení. Ideální příslušenství pro autoportréty a skupinové snímky. Možnost zobrazení snímků a tvorby kompozice na monitoru chytrého zařízení: při dálkovém ovládání fotoaparátu lze použít telefon smartphone nebo tablet ke kontrole snímků, resp. využít výhod většího monitoru tabletu pro získání kvalitnější kompozice. Snadné zálohování: uvolnění místa na paměťové kartě ve fotoaparátu uložením snímků a videosekvencí do chytrého zařízení. Kompatibilita: adaptér WU-1b v současnosti podporuje operační systém Android 2.3 (a novější) pro telefony smartphone a operační systém Android 3.0 nebo novější pro tablety. Software: na webových stránkách Android Market je k dispozici zdarma ke stažení software Wireless Mobile Adapter Utility pro chytrá zařízení. Jednoduché aktualizace firmwaru: firmware lze snadno aktualizovat pomocí chytrého zařízení.

Výrobce Nikon
Druh Bezdrátové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon WU-1b užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Akumulátory k fotoaparátům nebo Ostatní fotopříslušenství, Krytky, Nabíječky k fotoaparátům.

Nejlevnější Nikon WU-1b akční ceny - Levné Nikon WU-1b

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon WU-1b stojí 1 078 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon WU-1b najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dálkové spouště.