Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty - příslušenství > Dálkové spouště >

IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O

IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O

Cena:

129 Kč

Koupit za 129 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O: Toto infračervené bezdrátové ovládání je ideálním pomocníkem při fotografování autoportrétů a pro eliminaci rozhýbání fotoaparátu vlivem stisknutí tlačítka spouště (třeba při fotografování makra). Umožňuje ovládání fotoaparátu až na vzdálenost 6 m. Snímky lze exponovat ihned, nebo je možné na určených fotoaparátech aktivovat 2 sekundovou prodlevu, příp. dlouhou expozici v režimu „bulb“ (informace o nastavení těchto funkcí naleznete v návodu k obsluze vašeho fotoaparátu). > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O - popis

nahoru

Toto infračervené bezdrátové ovládání je ideálním pomocníkem při fotografování autoportrétů a pro eliminaci rozhýbání fotoaparátu vlivem stisknutí tlačítka spouště (třeba při fotografování makra). Umožňuje ovládání fotoaparátu až na vzdálenost 6 m. Snímky lze exponovat ihned, nebo je možné na určených fotoaparátech aktivovat 2 sekundovou prodlevu, příp. dlouhou expozici v režimu „bulb“ (informace o nastavení těchto funkcí naleznete v návodu k obsluze vašeho fotoaparátu).

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Nabíječky k fotoaparátům nebo Ostatní fotopříslušenství, Akumulátory k fotoaparátům, Bateriové gripy.

Nejlevnější IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O akční ceny - Levné IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O stojí 129 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dálkové spouště.

IR dálkové ovládání pro Olympus, JYC ML-O najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz